Güncelleme Tarihi 04 Nisan 2024

-- Biz kimiz? --

Biz bir yazılım firmasıyız

1998 yılından bu yana ana faaliyet kolumuz yazılım olmuştur. Güzel ülkemiz Türkiye başta olmak üzere bir çok ülkede faaliyetlerimizi online olarak devam ettirmekteyiz.

Ana faaliyet alanımıza bağlı olarak bir çok alanda danışmanlık hizmetlerimizde mevcuttur. Örneğin; SEO, krpto paralar, reklam faaliyetleri, sosyal medya alanları gibi..

Tecrübemiz yaptığımız işlerle sabittir.

-- Değerlerimiz --

Neden bizimle çalışmalısınız?

Biz yasalara saygılı ve ahlaki konuları ön planda tutan bir birliktelikten yanayız.

1- Yasalara saygı duyarız

Ülkemiz ve faaliyet gösterdiğimiz ülkelerin yasalarına saygı duyar bu çerçevede iş yaparız. İllegal işlere bulaşmayız ve bunu konuşmayız dahi.

2- Ahlaki değerlerimiz vardır

İnsan olmak herşeyden önce gelir. Bunun için ahlaki kuralları kendimize kanun sayarız. Ahlak dışı işleri kanunlarda yeri dahi olsa kabullenmeyiz.

3- Etik olmak kanımızda vardır

Örneğin SEO konusunda bir firmaya iş yapıyorsak o konuda başka firmaya aynı işi yapmayı etik görmeyiz. Hangi firmayı ilk sıraya çıkartacağız diye sorarız ;)

4- Özenli iş yaparız

Yaptığımız her işi kendimize iş yapıyoruz gibi yaparız. Müşteri kodları görmüyor diye müşteriyi aldatmaya yönelik hareket etmeyiz. Kalite biziz..

5- Dakik çalışırız

Bir iş için şu tarihte teslim edilecek dediysek ya otarihte veya daha erken o işi teslim ederiz. Zaman demek nakit demektir. Zarara dayanamayız..

6- 7/24/365 Gün

Mesai saatimiz olsa dahi yaptığımız işlerin takibini 24/7/365 gün takip ederiz. Online sistemler hiçbir zaman uyumaz bunu asla unutmayın..

-- Takım Arkadaşları --

Bizde çalışan değil arkadaş vardır

Bizimle birlikte çalışan kişiler firma sahibi dahil bir ailedir samimi bir arkadaş grubudur.

Bizde herkes aile olduğu gibi müşterilerimizde bizim için bir aile niteliği taşımaktadır.

Bu aile samimiyetimiz profesyonelliğimize asla etki etmediği gibi daha kaliteli iş daha verimli zaman şeklini almıştır.

-- İşleyiş --

Çalışma işleyişimiz

Basit bir şekilde çalışma şeklimizi size burada anlatmak isteriz.

Adım Bir

Keşif

İşi aldığımız zaman o işi ilk işimiz gibi araştırır ve işi keşfe çıkarız. O işle ilgili geniş bir araştırma yapar ve bilgileri toplarız. İstediğiniz işle ilgili size en doğrusu nedir bunu raporlarla birlikte sunarız. Bu bizim için olmazsa olmaz birinci adımdır.

Adım İki

Prototip

İş keşfini bitirdikten sonra sizlerle oturur ve bu işin nasıl olması gerektiği konusunu karara bağladıktan sonra bu işle ilgili bir ön çalışma yaparız. Bu bizim için bir prototiptir. Beğeni ve eksiklerin giderilmesi sonucunda işin temelini atmış oluruz..

Adım Üç

Test

İşin yapılmış olması bu işin sağlıklı olduğu anlamına gelmez. Bu işin test aşaması mutlaka olmalıdır. İş test aşamasını geçmezse eğer eksikler bu adımda mutlaka tamamlanmak zorundadır. İşin en ufak eksik alanı kalmadan mutlaka takvimine yetişmek zorundadır.

Adım Dört (Final)

Yayınlama

İşimiz ilk üç adımı en verimli şekilde geçtikten sonra yayınlama ve teslim aşamasına gelmiş demektir. İşin yapılaması her alanda yayınlanacağı anlama gelmez. En iyi ve ideal şekilde en olası ve verimli alanda yayınlanmaya başlaması gerekir.

Beraber Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Durma Tıkla
#
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Duyuru

Yoğunluktan dolayı telefonlar kaldırılmıştır! Lütfen mail adresi veya iletişim formu ile bize ulaşınız.

WhatsApp +90 505 742 11 58
Mail Adresleri [email protected]