Güncelleme Tarihi 04 Nisan 2024

UnFau ve Müşteri bu sözleşme gerekliliklerine uymak zorundadır.Bu satış sözleşmesi sadece UnFau tarafından üretilen "yazılım / script" ve "diğer hizmetler" için geçerlidir.

1.TARAFLAR

UnFau (iş bu protokolde kısaca "WEBMASTER" olarak anılacaktır) ile diğer tarafta hizmet / ürün (yazılım veya diğerleri bundan sonra hepsi "ürün" olarak adlandırılacaktır) satın alacak olan şahıs veya şirket (bundan böyle "MÜŞTERİ" olarak anılacaktır) arasında yapılmış bir sözleşmedir.

2. SÖZLEŞMENİN KONUSU

a) WEBMASTER 'ın hazırlamış olduğu ürünün satışı için WEBMASTER ve MÜŞTERİ arasında yapılmış sözleşmedir.
b) Sitemiz'den yapılan üyelikte belirtilen e-posta adresiniz, tebligat adresi olarak kabul edilir.
c) Bu sözleşme 8 ana madde olarak düzenlenmiştir.

3. SÖZLEŞMENİN SÜRESİ

Bu sözleşme, MÜŞTERİ 'nin WEBMASTER 'dan ürün siparişini vermesiyle başlar ve MÜŞTERİ 'nin seçtiği domain adı altında ürünün kurulumunun yapılarak yayına girmesiyle geçerlilik kazanır.

4. ÜCRET VE ÖDEMELER

Sözleşmeye konu olan ürün ücreti satış sitesinde belirtilmiştir. Sipariş esnasında o anki bedeller üzerinden hesaplama yapılır ve MÜŞTERİ 'nin bu ücreti kredi kartı veya banka havalesi ile ödemesi sonucu satış sitesinde belirtilen saat aralığında 1-3 saat (Bazı durumlarda sözleşme ve işe göre süre uzayabilir!) içerisinde ürünün kurulumu yapılır. Belirtilen fiyatlar KDV hariç fiyatlarıdır (UnFau, Delaware USA KDV sistemine tabidir!).

Bir sonraki yıl ürün için herhangi bir bedel talep edilmez. Alınan ürünün veya hizmetin devamı için sonraki yıllar sadece hizmet ve barındırma bedeli MÜŞTERİ tarafından WEBMASTER tarafına ödenmek zorundadır. Bu bedel ödenmediği takdirde verilen hizmet kesilir. Bu bedel ilgili ürün satış sayfasında yer aldığı gibi (Bedel için farklı bir anlaşma varsa ilgili sözleşme şartları geçerli olacaktır!) olacaktır. WEBMASTER herhangi bir şekilde hosting satışı yapmaz sadece ürünler için gerektiği üzere özellikle Fransa lokasyon OVH firması gibi firmalar üzerinden MÜŞTERİ için geçici barındırma hizmeti alır. MÜŞTERİ ilgili sitenin devamlılığını istediği takdirde ve o yıl için gerekli bedeli ödediği takdirde WEBMASTER buradan barındırma hizmetini devam ettirir. Barındırma ile ilgili olarak şartlar ve koşullar barındırma hizmeti firmasına ait olup o şartlar geçerlidir.

MÜŞTERİ herhangi bir nedenle özel IP adresi veya daha iyi bir barındırma hizmeti talep ederse bu hizmetlerin bedelini WEBMASTER'a ödemek zorundadır.

Web sitesi ürünleri için verilen barındırma hizmetlerinin özellikleri standar olarak UPWIN-0500 olarak adlandırılır ve bu hizmet ile ilgili MÜŞTERİ için barındırma alanı açılır. Bu hizmet veya diğer barındırma seçenekleri için her ürünün kendi tanıtım sayfasında bulunan açıklamalar geçerli sayılacaktır. WEBMASTER barındırma hizmeti değerlerini dilediği zaman değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

WEBMASTER genel sunucu yedeğini aylık olarak almakla yükümlüdür. Bireysel olarak herhangi bir yedekleme söz konusu olmamaktadır.

Ancak alınan yedeklerde herhangi bir problem olmasından dolayı kaynaklanabilecek aksaklıklardan kesinlikle sorumlu değildir. Yedek sorumluluğu tamamen hizmetin alındığı firmaya aittir.

5. HİZMET

a) Ürün, barındırma, domain veya özel IP adresi gibi alınan hizmetlerin geri iadesi gibi bir olay bulunmamaktadır.

b) MÜŞTERİ web sitesi gibi ürünleri alırken barındırma yani hosting hizmetlerinde toplu mail kullanmayacağını peşinen kabul etmiş sayılır. Böyle bir durumdan kaynaklı zararları ödemekle yükümlü olduğunu kabul etmiş sayılır.

c) Web sitesine içerik girişi MÜŞTERİ tarafından yapılır. WEBMASTER 'ın bu konuda bir taahhüttü yoktur. WEBMASTER kesinlikle MÜŞTERİ için Facebook sayfası oluşturma, SEO optimizasyonu, SEO çalışmaları gibi sair hizmetleri ücretsiz vereceğini taahhüt etmez. Bu tür hizmetler ek ücrete tabidir.

d) Uluslararası domain tescillerinde, https://www.godaddy.com adresindeki şartlar ve kurallar geçerlidir. Müşteri tescil hizmeti alırken bu şartları kabul etmiş sayılır. TR uzantılı domain tescillerinde ise WEBMASTER https://www.isimtescil.net sitesini kullanır ve MÜŞTERİ için burada bulunan şartlar geçerlidir.

6. TARAFLARIN HAK VE SORUMLULUKLARI

a. Ürünün lisansı MÜŞTERİ hizmetlerin yıllık ücretlerini ödediği sürece geçerlidir. Ödeme işlemleri yıllık peşin olarak alındığı için ödeme yapıldıktan sonra bir yıl boyunca bu hizmetler devam eder. MÜŞTERİ ödeme tarihi gününde ödemesini yapmadığı zaman o an hizmetlerin duracağını ve bir daha bu hizmetleri alamayacağını kabul ve beyan etmiş sayılır.

b. MÜŞTERİ, Web Sitesi'nde telif ve lisans haklarına muhalif program ve içerik yayınlayamaz. MÜŞTERİ, Web Sitesi içeriğinden tamamen kendisi sorumludur. MÜŞTERİ, oluşturduğu içeriğin başta USA Delaware Eyalet yasalarına ve bulundukları ülke yasalarına aykırı olmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. İçeriğin aykırılığından doğabilecek aksaklıklarda WEBMASTER hiç bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Karalama amaçlı olarak açılan sitelerinin tespiti halinde WEBMASTER hizmeti sonlandırabilir. Talep halinde yetkili merciler ile bilgi paylaşımı yapabilir.

c. WEBMASTER, MÜŞTERİ 'nin hizmetine sunduğu Web Sitesi'nin sözleşme süresi boyunca teknik aksaklıklar ve zaruretler dışında devamlılığını ve çalışabilirliğini taahhüt eder. Alt yapı kaynaklı problemler ve bakım çalışmaları dışında sitelerin açık duracağını taahhüt eder. Ancak saldırı, hack veya datacenterdan (hosting) kaynaklı sorunlardan sorumlu tutulamaz. MÜŞTERİ sitesinin saldırı alması durumunda yayını kesilir, saldırı koruması ayrı bir hizmettir.

d. MÜŞTERİ, ürüne yönelik ek özellikler talep ettiği taktirde WEBMASTER talebi değerlendirerek yerine getirip getirmeyeceğine kendisi karar verir. Olumlu olması durumda ek ücret ile talepler yerine getirilir. Kesinlikle ücretsiz ek özellik ekleme zorunluluğu veya talebin aynı gün gerçekleştirilmesi gibi bir yükümlülüğü yoktur. Ancak WEBMASTER kendi isteği ile paket sistemler için hazırladığı güncellemeleri ücretsiz bir şekilde verme hakkını saklı tutar.

e. Web Sitesi WEBMASTER'ın belirlediği sunucularda yayınlanabilir. Web sitesi kaynak kodları kesinlikle teslim edilmez. WEBMASTER, MÜŞTERİ'nin hizmeti kötüye kullanımını tespiti halinde sözleşmeyi tek taraflı fes etme hakkını saklı tutar.

f. MÜŞTERİ, Web Sitesi'nin alt kısmında (footer) WEBMASTER'ın telif vb. haklarını hatırlatıcı yazının bulunmasını ve bu yazıya WEBMASTER web sayfasına bağlantı verilmesini kabul eder. Link kaldırma bedeli ödendiği taktirde link yayınlanmaz. Link kaldırma bedeli WEBMASTER tarafından ayrıca belirlenir.

g. WEBMASTER, Web Sitesi ile ilgili değişiklikleri, gelişmeleri, yeni hizmet ve ürünleri hakkında açıklayıcı bilgileri Yönetim Panelleri aracılığıyla ve kendi sitesi üzerinden yapabilir.

h. MÜŞTERİ hizmetin sonlandırılmasını talebini vermesine müteakip alınan hizmet müsait bir zaman dilimi içerisinde WEBMASTER tarafından sonlandırılır. WEBMASTER herhangi bir yedek veya bilgi vermeyi taahhüt etmez.

ı. MÜŞTERİ, sistemimizin demosunu ve referansları web sitemizde görmektedir. Demo panel bilgisi ile test imkânı da verilmektedir. Bu nedenle yazılımda iade yapılamaz.

i. MÜŞTERİ, web sitesi ile ilgili herhangi bir sorun oluşması durumunda 7/24 ücretsiz mail veya ticket desteği alabilir. Ticket ve Mail desteği taleplerine 72 saat içinde yanıt verilmektedir. Acil durumlarda sitede bulunan çalışma saatleri içerisinde telefonla destek verilir.

7. SÖZLEŞMENİN FESHİ

MÜŞTERİ'nin aldığı hizmetleri sözleşmeye aykırı bir biçimde kullanımının tespiti ya da ödemesini zamanında yapmaması halinde WEBMASTER sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir.

WEBMASTER, ürünün yayına başlangıç tarihinden itibaren bir yıllık sürenin bitiminden en az 30 gün önceden e-mail aracılığıyla tebligat yaparak, bir sonraki döneme ait barındırma veya diğer hizmetlerinin süresinin uzaması ile ilgili yeni içerik ve ödeme şartlarını gönderecektir. Telefon ile bildirim yapılma zorunluluğu yoktur ama WEBMASTER isterse telefon ile de bilgi verebilir. Yeni dönem için verilecek hizmetin içeriği MÜŞTERİ tarafından olumsuz görüş bildirildiği takdirde alınan hizmetlere karşılıklı son verilebilir. Ödeme yapılmamasına müteakiben 1 gün süre sonrasında veriler silinir. Müşteri kendi ödeme tarihini bilmek zorunda olup WEBMASTER bunu takip etmek zorunda değildir!

8. CEZA

a) Bu sözleşme şartlarında olabilecek her türlü olumsuzluklarda USA Delaware Eyalet Mahkeme ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını taraflar kabul ve beyan ederler.

İşbu sözleşme verilen hizmetin başlamasıyla geçerlilik kazanır.

NOT: WEBMASTER herhangi bir şekilde veya zamanda iş bu sözleşmenin maddelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar!

Beraber Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Durma Tıkla
#
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Duyuru

Yoğunluktan dolayı telefonlar kaldırılmıştır! Lütfen mail adresi veya iletişim formu ile bize ulaşınız.

WhatsApp +90 505 742 11 58
Mail Adresleri [email protected]