Hizmetlerimiz

Çalışmalarımızdan
bazıları.

Facebook Hesap Yönetimi

Danışmanlık, Hizmetler

Instagram Hesap Yönetimi

Danışmanlık, Hizmetler

Twitter Hesap Yönetimi

Danışmanlık, Hizmetler

Pinterest Hesap Yönetimi

Danışmanlık, Hizmetler

LinkedIn Hesap Yönetimi

Danışmanlık, Hizmetler

Sosyal medya konusunda artık bir çok iş alanı yeralmaktadır. Sizler için ne gibi hizmetler veriyoruz bunu burada kısaca bahsederek bilgilendirmek istiyoruz. Sosyal medya reklam hizmetlerini buda değil "Online Pazarlama" kategorimizden ele alıyor olacağız.

Sosyal Medya Danışmanlık: Kendi işinizi kendiniz yapıyorsanız eğer dış bakış akısı ile bu işi yönlendirecek kişi veya firmaya ihtiyacınız olacaktır. Sosyal medya hesaplarınızda monotonlukla gerilemenizi engellemek ve organik bir şekilde büyümenizi sağlamak için sizleri yönlendiririz. Bu yönlendirmeleri yaparken aylık düzenli raporlar ile eksik ve fazlaları hesaplar daha verimli sosyal medya kullanımızı sağlarız. Bu konularda ister firma olun isterseniz bir fenomen olun önemli değildir.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi: Sizleri daha yakından tanır hedef kitlenizi hesaplar ve sizin yerinize sosyal medya adrslerinizi biz yönetiriz. Özellikle yoğun firmalar ve kişiler için bu yöntem tercih edilmektedir. Şuan için ülkemizde ünlüler, fenomenler, siyasiler ve büyük şirketler bu yöntemi tercih etmektedir. Yönetimde editörlerimiz içerikler oluştururken grafikler için profesyonel arkadaşlarımızdan destekler alırız. Bu yöntemde yine sizinle sürekli irtibat halinde oluruz ve önemli konular mesajlar hakkında sizi bilgilendirmiş oluruz.

Sosyal Medya SEO: SEO konusu artık sosyal medya adresleri gibi her alanda geçerlidir. Örneğin YpuTube kanalınız var ve bunda sadece içerik üretmek işinize yaramayacaktır. Şuan dahi 100 binlerce takipçisi olan kanallara bakın izlenme sürelerinden görüntülenme rakamlarına kadar çok düşük kalmaktadır. Bunun sebebi içerik üretirken Sosyal Medya SEO konusunu bilmiyor olmalarıdır.

Takipçi Arttırma: Biz burada takipçi arttırma konusunu organik belirli limitlere çıkmadan satın alma işlemi ile yapılmasına karşıyız. Belirli bir büyüme olduktan sonra bu iş parayla satın alma tarafına girebilir. Özellikle bunu seçim zamanlarında siyasilerimiz tercih ediyorlar. Tasvip etmemekle birlikte bu hizmetlerimiz de vardır.

Beğeni Arttırma: Takipçi kasma gibi bu konuda da aynı fikirde olmamıza rağmen bu konu biraz daha töleranslı olmaktadır. Takipçi miktarına göre beğeni kasma işi ufak miktarlar ile yapılabilir.

İzlenme Arttırma: Özellikle YouTube gibi video kanallarında izlenme süresini ve sayısını arttırma konusunda parayla yapılan işlerde çok dikkatli olmanızda yarar vardır. Yakalanma gibi durumlarda kanalınızın kapatılmasına kadar bu iş gitmektedir veya YouTube sizi sıralamadan düşürmeye gitmektedir. Bu işi kesinlikle profesyonel yapmak gerekmektedir.

Son Notlar:

  • Sosyal medya size gerçek anlamda para kazandırır ama organik ve profesyonel olmak gerekmektedir.
  • Hile hurdadan uzak durmanızı kesinlikle tavsiye ederiz.
  • Sosyal medya konusunda danışmanlık hizmeti almanızı özellikle tavsiye ederiz.
  • Eğer ki sosyal medya konusunda bir bilginiz yoksa sosyal medya yönetim hizmeti mutlaka tercihiniz olmalıdır.
Beraber Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Durma Tıkla
#
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Duyuru

Yoğunluktan dolayı telefonlar kaldırılmıştır! Lütfen mail adresi veya iletişim formu ile bize ulaşınız.

WhatsApp +90 505 742 11 58
Mail Adresleri [email protected]