Site Yardımları (Sık Sorulan Sorular)

Sitemizde bulunan resmi ve yasal olarak bilmeniz gereken bir çok veri için altta verdiğimiz linklerden bilgi alabilirsiniz.

Bu veriler;

 1. Gizlilik Bildirimi
 2. Kullanım ve Satış Şartları
 3. Telif Hakkı Uyarıları!
 4. İlgi Alanına Dayalı Tanıtımlar
 5. Çerez Politikaları
 6. UnFau Satış Sözleşmesi
 7. İletişim Bilgileri ve İletişim Formu

Yukarıda verdiğimiz linkler aracılığı ile yasal sorumluluklarınızı ve site kullanım şartlarını öğrenmiş olursunuz.

Eğer ki bu durumların haricinde veya şikayete konu bir durumunuz varsa eğer lütfen iletişim sayfamızda bulunan formu eksiksiz olarak doldurarak bize ulaşınız.


Neden bu başlıkları ve linkleri buraya topladık?

Siteye giren ziyaretçiler için yasal olarak bir çok bilgilendirme yapılması gerekmektedir. Bu bilgilendirmeler konusunda siteye giren ziyaretçi (özellikle mobil kullanıcılar) aradıkları şeylerden ziyade sanki site reklam vermiş gibi bir çok uyarı ile karşılaşmaktadır. Bu sebepten dolayı ilgili başlıklar ve linkler buraya toplandı ve açıklamalı bir şekilde size sunuldu.

Server sistemleri üzerine Türkiye'de İsim Tescil (isimtescil.net) ile anlaşmamız olup bu firma ile devam etmekteyiz. Yurt dışında ise OVH (ovh.com) ve GoDaddy (godaddy.com) firmaları ile işlemlerimize devam etmekteyiz.

Server ile ilgili olarak herhangi bir sorumluluk bize ait değildir ve bu firmaların yasal açıklamaları / sözleşmeleri geçerlidir. Biz sadece gerekli müdahale durumlarını yapar ve bir sıkıntı oluşması durumunda bu sıkıntının en hızlı şekilde giderilmesini sağlarız.

Ayrıca müşterilerimizin en iyi şekilde hizmet alabilmeleri için gerekli hosting paketlerini kendimiz özel olarak tanımlarız ve buna göre gerekli fiyatlandırmaları yaparız.

Herhangi bir müşterimizin özel VPS / VDS veya tek başına dedicated ihtiyacı varsa bu ihtiyacı en iyi şekle getirir ve buna göre en uygun fiyatlı server kiralamasını müşterimiz adına OVH firmasından kendimiz sağlarız.

Herhangi bir özel IP, SSL tercihi gibi durumlarda yine bu firmaların yanı sıra ek olarak GoDaddy firmasını da kullanırız.

Özetle hosting kaynaklı herhangi bir sorundan dolayı müşteri zarara uğradıysa veya kesinti yaşadıysa bu bizim sorumluluğumuzda olmayan bir durumdur. Lütfen bunları göz önüne alınız. FTP ve hosting erişim bilgileri verilmiş kişilerin sitelerinden ve hostinglerinden kesinlikle sorumlu değiliz! Bakım ve içeren dosyalardan bizzat kendileri sorumludur. Herhangi bir zararlı içerik olması durumunda bu kişilerin hosting hizmetleri ve verilen diğer hizmetler derhal iptal edilecektir.

Bildiğiniz gibi domain işlemlerine biz karışmıyoruz. Çünkü bir çok firma bir kez domain adresini aldığı zaman zannediyorlar ki ömür boyu kendilerine aittir.

Domain alımlarında Google gibi bizlerde ilk etapta GoDaddy firmasını tavsiye ediyoruz. Ülkemiz üzerinde ise kesinlikle İsim Tescil firmasını tavsiye ediyoruz.

Her ne kadar bizler bunları tavsiye ediyor olsak ta tabii ki siz yine size en uygun gördüğünüz firmaları tercih edebilirsiniz.

Beraber Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Durma Tıkla
#
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
Duyuru

Yoğunluktan dolayı telefonlar kaldırılmıştır! Lütfen mail adresi veya iletişim formu ile bize ulaşınız.

WhatsApp +90 505 742 11 58
Mail Adresleri [email protected]