Hizmetlerimiz

Çalışmalarımızdan
bazıları.

Website Tasarımı

Danışmanlık

Logo Tasarımı (Marka)

Danışmanlık

Mekan İç Dizayn

Danışmanlık

Mekan Dış Dizayn

Danışmanlık

Sosyal Medya Tasarımı

Danışmanlık

Tasrım danışmanlık hizmetine bir çok firma ve kişi yabancıdır. Genel olarak ilk tepkiler "tasarımın danışmanlığımı olur" şeklinde olmaktadır. Bu işi ülkemizde uzun zamandır biz yapmaktayız. Üstelik sadece web tasarım konusunda değil mimarlık firmalarınada bu hizmeti vermekteyiz. Çünkü dışardan bir bakış açısı olmadan firmalar artık monoton ve sürekli aynı tasarımları tekrar eder hale gelmektedirler. Özellikle ABD gibi ülkelerde bu iş uzun yıllardır yapılmakta hatta firmalar kesinlikle bu konularda danışmanlık hizmeti almaktadırlar.

Tasarım Danışmanlık İşleri Nelerdir?

İlk oarak bu konuda firmanızın kurumsal kimliğini ele almaktayız. Burada logo, tabela konusundan tutunda kartvizit tasarımlarınıza kadar ele almaktayız. Özetle kurumsal kimliğinizi ve bu kimlikteki sizin renklerinizi ele almaktayız.

İlk adımı tamamladıktan sonra grafik tasarımı yapan sizin ekip arkadaşlarınızı firmanızın websitesi tasarımına yönlendiririz ve bunu yenileriz. Çünkü bir mağazının en önemli yeri vitrinidir. Vitrin ne kadar iyi ise satış o kadar yüksektir. Birebir olarak bunu yıllarca tecrübe etmiş durumdayız.

Kurumsal kimlik ve website tasarımları ardından firmanın sosyal medya görüntüleri ve paylaşımları sırayı alır. Bunlarda sizin eliniz kolunuz durumundadır.

Diğer Alanlar

Tasarım danışmanlığımız sadece website ve türevleri üzerinde değildir. Bu hizmeti bir mobilya imalatından tutunda bir mekanın, binanın iç ve dış tasarımına kadar yapmaktayız. Bizim açımızdan her şey bir bütünün parçasıdır.

Beraber Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Durma Tıkla
#
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Duyuru

Yoğunluktan dolayı telefonlar kaldırılmıştır! Lütfen mail adresi veya iletişim formu ile bize ulaşınız.

WhatsApp +90 505 742 11 58
Mail Adresleri [email protected]