Hizmetlerimiz

Çalışmalarımızdan
bazıları.

Otel Sitesi Scripti

Hizmetler, Yazılım

Mobilya Sitesi Scripti

Hizmetler, Yazılım

Böcek İlaçlama Scripti

Hizmetler, Yazılım

Emlak Scripti

Hizmetler, Yazılım (Free)

Kurumsal Site Scripti

Hizmetler, Yazılım

Kişiye Özel Web Sitesi

Hizmetler, Yazılım

Yazılım dediğimiz hizmet alanımız içrisinde; web yazılım / script, masaüstü yazılım yani ofline yazılım, mobil yazılımlar gibi alanlar vardır. Özetle biz bunları ofline ve online yazılımlar olarak iki alana ayırmış oluyoruz. Bunlara ek olarak ise yazılım danışmanlığı hizmetlerimiz ön plana çıkmaktadır. Tecrübemiz gereği yazılım firmaları, ajanslar vb gibi firmalarda bizden destek almaktadırlar.

Website Yazılım (Script): Her türlü web site yazılım işlerinizde özellikle büyük projelerde sizler için hem bunları birebir yazmak üzerine işler yapmaktayız hem de dışarıdan danışmanlık hizmeti olarak size yardımcı olmaktayız. Yazılım altyapısı olarak en uygun tercihleri yaparak sizin özellikle hosting gibi masraflarınızı minimuma indirmeye çalışmaktayız. Örnek olarak database olarak bir firma için MSSQL tercihi gereksiz ve masraflı bir hosting gerektirir. Bunun yerine MySQL tercihi daha avantajlı olacaktır.

Masaüstü Yazılım: Ofline yazılım olarak tabir ettiğimiz yazılım türleri arasına giren yazılım çeşitleridir. Örnek olarak muhasebe yazılımları. Bizim açımızdan artık desktop software (masaüstü yazılım) işleri de online çalışmayı da desteklemek zorundadır. Çağımızda her yazılım her yerden kontrol edilebilir olmalıdır.

Mobil Uygulamalar: Mobil tarafında yazılan bir çok uygulama fiyatı düşürmek açısından siteyi mobilde çalıştırma olarak hesaplanıyor. Bu tür yazılımda LinkedIn örnek verilebilir. Bu tür girişimler bizce hatalıdır. Mobil yazılım siteye entegre olarak data üzerinden çekilen bir uygulama şeklinde tasarlamak daha verimli ve kullanıcı dostu olacaktır.

Yazılım Danışmanlık Hizmeti: Yazılım konularında eğerki kendi ekibiniz varsa veya siz zaten bir yazılım firması iseniz burada size yılların verdiği ttecrübeler ile danışmanlık hizmeti verebiliriz. Ülkemizde ve yurt dışında bir çok yerli ve yabancı firmaya bu konularda destek sunmaktayız. Büyük paralar harcayarak oluşturduğunuz projelerde basit hatalar ile işinizi riske etmemek için bu hizmet yazılımı birebir yazdırmaktan çok çok daha önemli bir konu olmaktadır.

Veritabanı (Database) İşleri

Özellikle büyük verilerinizin güvenliği ve bunların işlenmesi açısından, site veya yazılımlarınız açısından veritabanı olayı büyük önem arzetmektedir. Güvenlik başta olmak üzere hangi veritabanı tercihi yapmanız gerektiği konuları da çok önemlidir.

Veritabanı tercihi projeniz için gerçek anlamda önemlidir ve doğru tercihi yapmazsanız eğer ilerde başınızı ağrıtacağını unutmayın. Buna en güzel örneği firma sitesi ile büyük alışveriş sitelerini gösterebiliriz. Büyük alışveriş siteleri için basit bir database işinizi baltalayacağı gibi küçük firma siteleri için büyük database ayarlamak size ek masraflar çıkartacaktır.

Veritabanı yani database işi sizin sitenizin tasarımından veya kodlarından çok daha önemli olacaktır. Bu yüzden doğru seçimi baştan yapmak sizi ilerde kurtaracak ve rahatlatacaktır.

Veritabanı tercihi kadar işin başında veritabanını oluşturmak ise ileriye dönük ihtiyaçlarınızı karşılamak zorundadır. Detaylar için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Beraber Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Durma Tıkla
#
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Duyuru

Yoğunluktan dolayı telefonlar kaldırılmıştır! Lütfen mail adresi veya iletişim formu ile bize ulaşınız.

WhatsApp +90 505 742 11 58
Mail Adresleri [email protected]