Hizmetlerimiz

Çalışmalarımızdan
bazıları.

Facebook Reklam Hizmetleri

Danışmanlık, Hizmetler

Google Marketing

Danışmanlık, Hizmetler

Online pazarlama (dijital pazarlama - reklam) artık SEO ile birlikte etkili ve vazgeçilmez çalışmalar arasında yer almaktadır. Sizler için sizin sitenizi ve ürünlerinizi sanal dünya da daha geniş kitlelere daha uygun fiyatlar ile ulaştırıyoruz..

Online pazarlama işinde hem arama motorları üzerinden yapılan işlemler hem sosyal medya üzerinden yapılan işlemler için bize güvenmeniz ve arkanıza yaslanıp müşterilerinizin sizi bulduğunu izlemeniz kalıyor. Özellikle sosyal medyanın aktif kullanımı ile çok daha geniş kitlelere daha profesyonel bir şekilde ulaşmış olacaksınız..

Online Pazarlama Hizmetleri ve Sosyal Medya Reklamları

1- Google, Bing, Yandex, Yahoo ve diğerleri..
2- Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest ve diğerleri..

Yapmanız gereken tek şey bizimle irtibat kurmak ve detayları projelendirmek olacaktır..

Sosyal medya işlerini dijital pazarlama (online pazarlama) içerisine dahil etmiş gibi gözükmek dijital pazarlama işinin bütün hepsini kapsıyor olmasıdır. Günümüzde dijital pazarlama işi için büyük firmalar kendi bünyeleri içerisinde ekipler kurmaktadırlar. Bu işe önem veren ve bu işi benimseyen firmalar kesinlikle kar marjlarını daha da yukarı taşımaktadırlar.

Bu devrede biz sizler için bu işi daha uygun ve daha profesyonel bir duruma getirmek için biz devreye gireriz ve sizler için bu yükleri omuzlamış oluruz.

Beraber Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Durma Tıkla
#
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Duyuru

Yoğunluktan dolayı telefonlar kaldırılmıştır! Lütfen mail adresi veya iletişim formu ile bize ulaşınız.

WhatsApp +90 505 742 11 58
Mail Adresleri [email protected]