Telefon Numarası Kime Ait
  • Güncelleme Tarihi: Nisan 14, 2024 (19:00)
  • 27
  • 5.00
“ Sizi sürekli arayan ve rahatsız eden telefon numaraları kime ait bunu merak ediyorsanız arayan kim öğrenme yöntemleri için tıklayın ve bakalım. ”

Öncelikle en kesin çözüm; telefonunuzdan ücretli servisi kullanarak öğrenme yöntemine gidebilirsiniz. Fakat günümüzde o kadar çok arama yapan kişiler var ki hangisini ödeme yaparak öğreneceğiz bilemiyoruz. Bu yüzden biz ücretsiz olarak nasıl bu işi çözeriz ona bakacağız.

1) WhatsApp kullanarak arayan kim öğrenme yöntemleri;

Bu yöntem direk GSM numaralarında işe yaramaktadır. Bazı 850 ile başlayıp WhatsApp kaydı yapılan numaraları da bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Bunun için cep telefonunuzun Akıllı Telefon olma özelliği bulunması gerekmekte ve WHATSAPP uygulamasını kullanıyor olmanız gerekmektedir. Kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz cep telefonunu öncelikle bir isim vererek telefon rehberimize kaydediyoruz. Mesela ben kaydederken “Kim Bu” diye kaydediyorum. Daha sonra WHATSAPP uygulamasında kişi listesini güncelliyorum. Eğer Kim Bu diye kaydettiğim numara burada çıkıyorsa profil resmine bakıp kim olduğunu tahmin etmeye çalışıyorum. Bu yöntemi TANGO, VİBER vb. uygulamaları kullanarak ta deneyebilirsiniz.

2) Facebook kullanarak arayan kim öğrenme yöntemleri;

Facebook'a normal giriş yapınız. Ardından yapmanız gereken tek şey ise arama kısmına "0" kullanarak ve "0" kullanamadan arayan kişinin numarasını yazmak olacaktır. Eğer ki kişi telefon ile Facebook kaydı yaptıysa kesinlikle doğru sonuca ulaşacaksınız.

3) "Google Arama" ile arayan kim öğrenme yöntemleri;

Google arama motorunu kullanarak bir numaranın kime ait olduğunu bulmanız zor ancak daha çok tanıtım ve reklam amaçlı kullanılan telefon numaralarını bu sayede öğrenmek mümkün. Örneğin 0850 ile başlayan bazı numaralar bankalara ait oluyor fakat hangi bankaya ait olduğunu öğrenmek için numarayı olduğu gibi Google arama kutusuna yazarak bulabilirsiniz. Yada sizi sürekli arayan 0212’li genel amaçlı kullanılan bir numaranın hangi şirkete ait olduğunu da öğrenmeniz mümkün. Bu tür şirketlerin genelde web üzerinde kayıtları bulunmaktadır.


---*---

Burada bahsettiğimiz konular kesin doğru veya kesin aradığınız numarayı bulacaksınız gibi anlaşılmasın lütfen. Sizlere yardımcı olmak açısından bu yöntemleri burada paylaşıyoruz.

Kayıt Tarihi: Nisan 14, 2024 (18:59)

Admin
Admin

Kendi halinde takılan ve uğraşan bir birey. Aynı zamanda UnFau sitesini kuran bir dünya vatandaşı.

Yorumlar:

#
Ali ( 5.00)

03.05.2024 3:59:02 PM

Ben çoğunlukla whatsapp kullanarak bulma yoluna giriyorum. Genelde işimi görüyor.

Yorum yap:

Beraber Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Durma Tıkla
#
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Duyuru

Yoğunluktan dolayı telefonlar kaldırılmıştır! Lütfen mail adresi veya iletişim formu ile bize ulaşınız.

WhatsApp +90 505 742 11 58
Mail Adresleri [email protected]