• 62

Kurumsal Firma Scripti

Siz isteklerinizi bildirin biz hayallerinizi süsleyecek sitenizi kısa sürede hazırlayalım..

Profesyonel Altyapı

Ürünlerimiz tamamen Google ve diğer arama motorlarının SEO altyapılarına ve sosyal medya altyapısına uygun bir şekilde üretilmektedir..

Bildiğiniz gibi 2014 yılı başlarından itibaren artık eski sistemleri bıraktık ve komple mobil uyumlu responsive sistemlere geçtik. Sistemlerde ki değişim sadece görsellik ve responsive oluşunda değil güçlü SEO altyapısı, müşteri istekleri ve ihtiyaçları, ziyaretçilerin davranışları gibi unsurlar ile ele alınmış ve değişimler sağlanmıştır.

Kısa sürede bu ürünümüz ile bir çok referansa ulaştık ve artık normal satışlarımız ile devam etmekteyiz. İsterseniz modüler yapıya sahip olan bu kurumsal site scripti (kurumsal firma scripti) ürünümüzü sizde deneyebilirsiniz..

Genel yapıda anlatmak gerekirse eğer;

 1. İlk olarak bu yazılım ile birden çok firmayı hedefledik bunlara göre modüler bir yapı oluşturduk. Genel hatları ile tüm modülleri dahil edersek herhangi bir sektörde herhangi fir alanda iş yapan hangi tür firma olursanız olun bu yazılım tek başına sizin bütün işlerinizi görecek yapıya sahiptir.
 2. Tercihe bağlı tema seçenekleri ile yine kendinizi rakiplerinizden bir kaç adım önde bulacaksınız. Tüm tema tercihleri mobil uyumlu olarak verilmektedir.
 3. İsteseniz birden çok dil (sınırsız dil seçenekleri) ile ilgili bu yazılım paketimizin versiyonu için de bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır.
 4. Yazılım full + full güncel ana sayfa yapısı ile firma isminize benzer yada yakın kim varsa onların önüne geçeceğiniz kesindir. Bununla ilgili bir çok referans örneklerimiz mevcuttur.
 5. Ana sayfada proje kategorileri, son eklenen projeler veya ürün bazlı sistem isterseniz ürün kategorileri ve son eklenen ürünler yer alacaktır. Yine burada duyuru modül sistemi ile son duyurunuz yer alacak ve sizinle ilgili önemli şeyleri ziyaretçilerinize vurgulu bir şekilde vermiş olacaksınız.
 6. Haberler modülü ile son eklenen güncel haberler / bloglar burada yer alacaktır. Yani ana sayfanızda güncellik süreci size bağlı devam etmiş olacaktır.
 7. Yine ana sayfa üzerinde tema tercihinize göre son video ve son eklenen resimler yer almaya devam edecektir.
 8. Sitenin ana sayfa kısmı ile ilgili son sürat ve kesintisiz bir güncellik süreci ile site gücü her zaman yukarıda olacaktır.
 9. Özellike inşaat firmaları gibi sektörlerde proje tanıtımı önemlidir. Proje modülü alanımıza gelirsek eğer;
  1. Her proje için ayrı ayrı title, description, keyword, isim ve SEF URL gibi alanları girebileceksiniz. SEO konularında bunların önemi yüksektir.
  2. Eğer ki tanıtımını yaptığınız projeniz ile ilgili olarak özel bir siteniz varsa o sitenin adresini buraya girmek için yine bir alanınız olacaktır.
  3. Sınırsız sayıda proje tanıtımı için resim ekleme ekleme imkanı mevcuttur.
  4. Yine sınırsız sayıda proje tanıtım videoları ekleyebilirsiniz. Bu videolar YouTube kanalınız ile bağlantılı olursa SEO açısından size bir artı sağlayacaktır.
  5. Projeniz için özel dosyalar varsa (RAR, PDF gibi) bunları yine sınırsız olarak buraya girebileceksiniz.
  6. Proje için hangi türde dosya, resim, video girerseniz girin bunları ayrıca isimlendirme şansına sahipsiniz.
  7. Projeniz için kategori tercihinizi yine belirtebilir veya genel / kategorisiz yayın tercih edebilirsiniz.
  8. Projeniz için geniş tanıtım alanı ve zengin metin editörü ile tanıtımını dilediğiniz uzunluklarda yapma şansınız tabii ki bulunmaktadır.
 10. Yazılımda ürünler alanı yine projeler alanı gibi detaylı fakat biraz daha farklıdır. Bir e-ticaret sisteminde bulacağınız ürün detaylandırması gibi aynısını burada bulma şansınız mevcuttur. Kısaca bazı özellikler;
  1. Ürün kategori tercihi yapabilirsiniz. Dilerseniz birden çok kategori tercihiniz mevcuttur.
  2. Ürün title, description, isim, SEF URL gibi tercihlerinizi buradan yine ayrı ayrı girme şansınız vardır.
  3. Ürün için benzersiz Ürün Kodu alanı ile müşterilerinizle ürün hakkında daha net konuşabileceksiniz.
  4. Ürün için fiyat belirleme şansınız tabii ki yine bulunmaktadır.
  5. Ürüne birden çok resim ekleyerek her ürün için ürüne özel bir resim galeri sistemi oluşturmuş olacaksınız. Ürün için ekleyeceğiniz her resme vereceğiniz isimler ile görsellerde çıkma şansınızı bir adım daha yukarı taşıyacaksınız.
  6. Ürün detayları için proje alanında olduğu gibi zengin metin editörü ile sınırsız şekilde bir tanıtım sağlayabilirsiniz.
 11. Yazılımda bulunan resim galeri ile istediğiniz kadar resim ekleyebilirsiniz. Bu resimlere vereceğiniz isimler ile resim arama sonuçlarında ciddi yerler edinmiş olacaksınız.
 12. Video galeri sistemi ile yine YouTube gibi nallardan videolarınızı buraya çekerek ve özel isimler vererek sitenizi zengin bir hale getirmiş olacaksınız.
 13. Site üzerinde bulunan kurumsal sayfalar kısmı ile Türk Ticaret Kanunu üzerinde belirlenmiş olan sayfaları kendinize göre oluşturabilirsiniz. Sınırsız safya girme imkanınız mevcuttur.
 14. Site yardımları alanı ile ziyaretçilerinizin veya müşterilerinizin merak ettikleri soruları sorabilir ve yanıtlarını buraya ekleyebilirsiniz.
 15. İletişim kısmında birden çok ofis, atölye, bayii iletişim bilgileri girme şansınız vardır. Yani sınırsız adres, telefon gibi giriş hakkınız bulunmaktadır.
 16. İletişim formu ile gelen formlar admin panelinde ayrılmış bir alana düşer ve böylelikle mail gelmedi veya spama düşmüş gibi bir olayı ortadan kaldırmış oluruz.
 17. Google maps bilgileri ile yine iletişim sayfasında Google Harita yeriniz işaretlenmiş olacaktır.
 18. Sistem üzerinde yer alan blog / haberler kısmı ile güncel paylaşımlarda bulunarak sitenizin güncelliğini sürekli olarak sağlayabileceksiniz.
 19. Çalışanlarınız için (yönetim kadrosu gibi) bulunan alan ile her personeli burada kısaca tanıtabileceksiniz.
 20. Referanslar / çözüm ortakları ile isterseniz çözüm ortaklarını / referanslarınızı sergileyebilirsiniz.
 21. Duyuru modülü ile takipçilerinizi son duyurular ile önemli gelişmelerden haberdar etmiş olacaksınız.

Yazılım için biz OVH firması ile anlaşmalı olarak makineler kullanmaktayız. Özellikle SEO altyapsı ile hazırlanmış bu makineler üzerinde sistem host edilir. Bu şekilde siteniz için ileride gerekecek her türlü işlemde sistem çok rahat bir şekilde işleyecektir. Özetle server konusunda bizim müşterilerimiz VIP statüsünde yer almaktadır. [ kurumsal firma scriptleri, firma ürün tanıtın scripti, kurumsal firma script, ürün tanıtım sitesi scripti ]

Domain ile ilgili gelen sorularda ise bizim sizlere tavsiyemiz GoDaddy firması olacaktır. Google gibi arama motorlarının özellikle tavsiyeleri de bu yöndedir. Domainler ile ilgili sıkıntı olmasın diye domain alımlarında müşterilerimiz adına biz alım yapmıyoruz. Ama istenirse GoDaddy firmasından sizin adınıza hesap oluşturup buradan domain almanıza yardımcı oluruz. TR uzantılı domainler için ise kesinlikle İsim Tescil firmasını tavsiye ediyoruz. Diğerleri gibi sizi uğraştırmadan hızlı bir şekilde işlemler yapmaktadır.

Yapmanız gereken tek şey hemen bize ulaşmak olacaktır..

Notlar:

- Özel istek tema giydirme gibi işlemlerde ek ücretler olacaktır.
- Özel istek ile sistemde yapılacak değişikler olursa bu siteler ücretsiz güncellemelerden yararlanamazlar.
- Fiyat politikamız kiralık kapalı sistem olarak belirlenir ve standart hosting paketi dahildir.

Tekrarlanan Ürün
Evet / 1 Yıllık
İade Edilemez
Evet
KDV oranları, KDV indirimleri vb sepette yapılmaktadır..
#
Güngör ( 5.00)

26.06.2024 12:11:39 PM

Hocam bizim site yazılımı eskidiyse bunlardan biri ile yenileyebiliriz. Sana detaylı bir mail atayım. Bol kazançlar dilerim.

Yorum yap:

Kurumsal Firma Scripti
Kurumsal Firma Scripti

Üzgünüm! Kayıt bulunamadı..

Beraber Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Durma Tıkla
#
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
Duyuru

Yoğunluktan dolayı telefonlar kaldırılmıştır! Lütfen mail adresi veya iletişim formu ile bize ulaşınız.

WhatsApp +90 505 742 11 58
Mail Adresleri [email protected]