• 47

WordPress SEO Optimizasyonu

WordPress tabanına uygun bir site kurdunuz ve her şey yolunda gibi gözükmektedir. Hala Google gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almaya çalışıyorsunuz ve çıkamıyorsanız bunun bir kaç nedeni var demektir.

SEO çalışmalarının ilk adımı ve en önemli adımı sitenizin yazılım optimizasyonundan geçmektedir. WordPress tema SEO optimizasyonu işlerinizi kısa sürede ve kesin çözümler ile biz yapabiliriz.

Ayrıca isterseniz SEO için gerekli olan bir çok eklenti ve bunların yine optimizasyonlarını sizin için profesyonel olarak biz yapabiliriz. Tema ve eklentilerinizde bulunan sayfa sayılarına göre bir kaç gün veya bir hafta içerisinde gerekli işlemleri yaptıktan sonra ayrıca sizlere girişleriniz için gerekli danışmanlık yardımlarını da sağlarız.

Eğer ki site olarak bizi tanıyorsanız her zaman özel yazılımdan yana olduğumuzu bilirsiniz lakin basit siteler için de WP temaları fazlası ile işlerinizi görmektedir. Bu yüzden basit ve fazla bir şey gerekmeyen bu tür sitelerde optimizasyonların olmaması hem sitenin yavaşlamasına hem de arama sonuçlarında çıkmamasına neden olmaktadır.

Verdiğimiz ücretler başlangıç ücreti olmakla birlikte dediğimiz gibi temanın ve eklentilerin durumuna göre bu fiyat ve zaman değişim gösterecektir.

Notlar:

- Kullanılan temaya göre fiyat değişimi göstermektedir.
- Kullanılan eklentilere göre fiyat değişimi göstermektedir.

İade Edilemez
Evet
KDV oranları, KDV indirimleri vb sepette yapılmaktadır..

Üzgünüm! Kayıt bulunamadı..

Yorum yap:

WordPress SEO Optimizasyonu

Üzgünüm! Kayıt bulunamadı..

Beraber Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Durma Tıkla
#
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Duyuru

Yoğunluktan dolayı telefonlar kaldırılmıştır! Lütfen mail adresi veya iletişim formu ile bize ulaşınız.

WhatsApp +90 505 742 11 58
Mail Adresleri [email protected]