• 35

Firma Sitesi SEO Çalışması

Firmanız için ne kadar şık bir site yaptırırsanız yaptırın eğer ki arama motorlarında ön sıralarda yer almıyorsanız bu sitenin size herhangi bir faydası olmayacaktır. İşlerini yaptığımız bir çok firmada ilk etapta kendi isimlerinde bile sıralamada olmadıklarını gördük. Bazı durumlarda ise benzer firma isimlerinde bu firmalar ikinci hatta üçüncü sayfalarda bile yer alamamaktadırlar. Bu sitenizin ne kadar iyi bir tasarımı olduğu ile alakalı değil içeriğiniz ve altyapınız ile alakalı bir durumdur.

Firma siteleri için genel SEO prensiplerini daha çok ön planda tutarız. Öncelik firmanın ismi olmakla birlikte buna ek olarak firmanın yaptığı işler veya iş dalları bu SEO çalışmasının ana temellerini oluşturur.

Bir çok SEO ile alakalı sitede SEO PAKETLERİ ibarelerini göreceksiniz :)) Biz paket satmıyoruz. Çünkü SEO dediğiniz şeyin paketi olmaz! SEO çalışması her sektöre ve her siteye göre özel olarak derlenir ve bu siteye bir çalışma planı oluşturulup öyle işe başlanır. SEO paketi denen şeyler klasik her siteye her sektöre aynı işlemlerin uygulanmasından ibaret bir ezberciliktir. Bu dipnotu verdikten sonra;

  • İlk olarak site analizleri çıkartılır
  • Daha sonra site içi yapılaması gereken optimizasyonlar yapılır
  • Eğer site uygun değil ise yeni bir yazılım altyapısı teklif edilir
  • Daha sonra alanda ki rakipler incelenir ve benzer isimli firmaların durumuna bakılır
  • Son olarak eğer ki gerekiyorsa site dışı SEO için bir plan hazırlanır!

Son verdiğimiz maddeye dikkat etmenizi rica ediyorum. Çünkü firma bazlı yaptığımız bir çok çalışmada site dışı SEO olayına ihtiyaç kalmadan yazılım ile ve site içi çalışmalar ile bu işi halletmiş olduk. Site dışı SEO çalışmalarına gerek kalmadığı için müşteriyi bir aylığa bağlamak ve gereksiz yere masraf etmesini önlemek açısından buna gerek duymadık. Site dışı belirgin SEO yerine kendi iç bünyenizde sosyal medya veya tarafımızdan basit sosyal medya çalışmaları fazlası ile işinizi görebilir..

Bunları yamanın sebebi ise; sizleri gereksiz masraflardan kurtarmak ve artık ilkemizde ki şu SEO PAKETİ hikayeleri ile ilgili insanları bilinçlendirmektir.

Detaylar için lütfen bizimle irtibat kurunuz..

Notlar:

- Firma genel SEO işinde aynı sektörde sadece bir firmaya iş yapılmaktadır! Aynı sektörde birden çok firmaya iş yapmayı etik bulmuyoruz.
- Fiyatlar sadece bizim için olup masraflar hariçtir.

Tekrarlanan Ürün
Evet / 12 Aylık
İade Edilemez
Evet
KDV oranları, KDV indirimleri vb sepette yapılmaktadır..

Üzgünüm! Kayıt bulunamadı..

Yorum yap:

Firma Sitesi SEO Çalışması

Üzgünüm! Kayıt bulunamadı..

Beraber Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Durma Tıkla
#
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Duyuru

Yoğunluktan dolayı telefonlar kaldırılmıştır! Lütfen mail adresi veya iletişim formu ile bize ulaşınız.

WhatsApp +90 505 742 11 58
Mail Adresleri [email protected]