• 43

YouTube Genel Danışmanlık

Günümüzde bir çok kişinin resmen kişisel bir TV kanalı olma ve buradan kazanç sağlama durumu oluşturduğu YouTube sizin ve markanızın da bu yolda hızla ilerlemesin için bir gereklilik halini aldı. Siz de etkili bir YouTube genel danışmanlık hizmeti ile dijital dünyanın herkese açık bu televizyon ortamında markanızı çok daha popüler hale getirebilir, marka bilinirliğinizi artırabilir ve bundan kazanç elde edebilirsiniz.

YouTube Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Günümüzde bir çok kanal bilinçli veya bilinçsiz ne yaptığını bilmeden ilerlemekte ve bir süre sonra kaybolmaktadır. Çünkü bu kanallar YouTube algoritmasını anlayamıyor ve ne yapacaklarını bilemiyor. Sizin marka veya kişisel kanalınız için biz danışmanlık hizmeti ile sizleri doğru yolda ilerlemeniz için yönlendiriyoruz.

YouTube hesabınızı ve kanalınızı yaratıcı yöntemlerle, verilere dayalı olarak, proaktif şekilde yönetmenize yardımcı oluyoruz.

YouTube Danışmanlık Neden Gerekli?

YouTube, bir video paylaşım platformu olsa da aynı zamanda milyarlarca kullanıcıya hitap eden ve belirli algoritmaları bulunan bir sosyal medya ağıdır. Bu sosyal medya ağında öne çıkabilmek, daha fazla kişiye erişebilmek, kurallara uygun içerikler üretebilmek ve potansiyel müşterilerinizle daha iyi bir iletişim kurabilmek için YouTube danışmanlık hizmeti almak son derece önemlidir. UnFau YouTube danışmanlık hizmeti, markanız için aşağıdaki avantajları sağlayabilir:

 1. Rakiplerinizin YouTube hesaplarını ve kanallarını verilere dayalı olarak analiz edebilir, güçlü ve zayıf yönlerini belirleyebilirsiniz.
 2. YouTube hesap ve kanal abonelerinizi yaş, demografi, coğrafi gibi özelliklerle analiz edebilir ve onlarla daha iyi bir iletişim kurmanın yollarını keşfedebilirsiniz.
 3. YouTube hesabınızı markanızın kurumsal kimliğiyle uyumlu olacak şekilde oluşturabilir ya da var olan hesabınızı bu doğrultuda düzenleyebilirsiniz.
 4. YouTube video açıklamalarınızı ve hesap bilgilerinizi algoritmanın sizi öne çıkaracağı şekilde, anahtar kelimelerle düzenleyebilirsiniz. (YouTube SEO işlemleri)
 5. Profesyonelce üretilmiş YouTube içeriklerine imza atabilirsiniz.
 6. YouTube hesabınızı daha fazla kişiye eriştirmek için influencer'lar ve ünlü isimlerle verilere dayanan, sonuç odaklı, etkili iş birlikleri kurabilirsiniz.
 7. Etkili bir topluluk yönetimiyle YouTube abonelerinizin geri bildirimlerini toplar, onlara cevap verir ve böylece marka güvenilirliğinizi artırırsınız.
 8. Abonelerinizin ve izleyicilerinizin yani potansiyel müşterilerinizin markaya duydukları sadakati ve güveni artırırsınız.
 9. Güvenlik ve gizlilik konularında YouTube hesabınızı kusursuz noktaya taşırsınız.

YouTube DAnışmanlık Neleri İçerir?

YouTube danışmanlık hizmeti, içerisinde birçok unsuru ve aşamayı barındıran dinamik ve kapsamlı bir süreçtir. UnFau gibi profesyonel reklam danışmanlığı ve sosyal medya ajansları bu süreci kusursuzca yürüterek marka bilinirliğinizi ve marka güvenilirliğinizi artırmanızda yardımcı olabilir. Bir YouTube hesabını veya marka kanalını başarılı bir şekilde yönetmek için gereken aşağıdaki tüm aşamalarda ve unsurlarda markanıza uzman danışmanlık desteği sağlarız:

 1. Hesap Kurulumu ve Optimizasyonu
 2. Güvenlik ve Gizlilik Ayarlarının Düzenlenmesi
 3. Rakip Analizi
 4. Hedef Kitle Analizi
 5. Abone Analizi
 6. İçerik Stratejisi Planlama
 7. Video İçerik Danışmanlığı
 8. Influencer Araştırması ve İletişimi
 9. Görsel ve Yazılı İçerik Oluşturma
 10. Reklam Planlaması ve Uygulaması
 11. Topluluk ve Etkileşim Yönetimi
 12. Performans Takibi ve Analizi

Profesyonel Videolar Üreteceksiniz

UnFau, televizyon ve pazarlama alanındaki geniş tecrübesiyle profesyonel Youtube videoları üretmenize yardımcı olur. Trendlere uygun ve profesyonel görünen akıcı videolar oluşturmak, YouTube hesabınızı daha popüler hale getirmenin ve marka bilinirliğinizi artırmanın en iyi yollarından biridir.

Tekrarlanan Ürün
Evet / 12 Aylık
İade Edilemez
Evet
KDV oranları, KDV indirimleri vb sepette yapılmaktadır..

Üzgünüm! Kayıt bulunamadı..

Yorum yap:

YouTube Genel Danışmanlık

Üzgünüm! Kayıt bulunamadı..

Beraber Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Durma Tıkla
#
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
Duyuru

Yoğunluktan dolayı telefonlar kaldırılmıştır! Lütfen mail adresi veya iletişim formu ile bize ulaşınız.

WhatsApp +90 505 742 11 58
Mail Adresleri [email protected]