• 27

Facebook Hesap Yönetimi

Dünyanın ilk ve en popüler sosyal medya platformlarından biri olmasının yanı sıra markalar için de harika bir dijital pazarlama alanı. Birçok şirket, Facebook sayfaları oluşturarak, dünyanın dört bir yanından insanların bulunduğu bu platformda marka bilinirliklerini artırmayı amaçlıyor. UnFau Facebook hesap yönetimi hizmeti ile bu popüler sosyal medya ağında markanızın bilinirliğini artırabilirsiniz.

Facebook Hesap Yönetimi Nedir?

Birçok marka bugün Facebook'ta güçlü bir şekilde var olmayı amaçlıyor. Facebook sayfa yönetimi ise bir markanın Facebook sayfasını oluşturmayı, düzenlemeyi, takipçi ve etkileşim sayısını artıracak stratejileri geliştirmeyi içeren bir süreç olarak tanımlanıyor. UnFau Facebook sayfa yönetimi hizmeti ile markanızın Facebook hesabını uzman desteği ve dijital çözümlerle büyütebilir, etkili bir şekilde yönetebilir, marka bilinirliğinizi artırırken müşterilerinizle doğrudan iletişim kurabilirsiniz.

Facebook Sayfa Yönetimi Neden Gerekli?

Her sosyal medya platformu gibi Facebook da oldukça hızlı değişim gösteren ve dinamik bir yapıdadır. Facebook hesabınızı başarılı bir noktaya getirebilmek, takipçi sayısını artırabilmek ve takipçilerinizle proaktif bir ilişki geliştirebilmek için trendlere ve algoritma değişikliklerine kolayca uyum sağlayabilmek oldukça önemlidir. UnFau markanız için aşağıdaki avantajları sağlayabilir:

 1. Rakiplerinizin Facebook hesaplarını verilere dayalı olarak analiz edebilir, güçlü ve zayıf yönlerini belirleyebilirsiniz.
 2. Facebook hesap takipçilerinizi yaş, demografi, coğrafya gibi özelliklerle analiz edebilir ve onlarla daha iyi bir iletişim kurmanın yollarını keşfedebilirsiniz.
 3. Facebook hesabınızı markanızın kurumsal kimliğiyle uyumlu olacak şekilde oluşturabilir ya da var olan hesabınızı bu doğrultuda düzenleyebilirsiniz.
 4. Facebook platformundaki trendlere, hedef kitlenize ve marka kimliğinize uygun içerikler üretebilirsiniz.
 5. Etkili bir topluluk yönetimiyle takipçilerinizin geri bildirimlerini toplar, onlara cevap verir ve böylece marka güvenilirliğinizi artırırsınız.
 6. Olası krizleri en doğru şekilde yöneterek takipçilerinizin, yani potansiyel müşterilerinizin markaya duydukları sadakati ve güveni artırırsınız.
 7. Güvenlik ve gizlilik konularında Facebook hesabınızı kusursuz noktaya taşırsınız.

Facebook Hesap Yönetimi Neleri İçerir?

Facebook hesap yönetimi, içinde birçok unsuru ve aşamayı barındıran dinamik ve kapsamlı bir süreçtir. UnFau gibi profesyonel sosyal medya ajansları bu süreci kusursuzca yürüterek marka bilinirliğinizi ve marka güvenilirliğinizi artırmanızda yardımcı olabilir. Biz, bir Facebook hesabını başarılı şekilde yönetmek için gereken aşağıdaki tüm aşamalarda ve unsurlarda markanıza uzman desteği sağlar:

 1. Hesap Kurulumu ve Optimizasyonu
 2. Güvenlik ve Gizlilik Ayarlarının Düzenlenmesi
 3. Hedef Kitle Analizi
 4. Rakip Analizi
 5. Takipçi Analizi
 6. İçerik Stratejisi Planlama
 7. Görsel ve Yazılı İçerik Oluşturma İçin Danışmanlık
 8. Reklam Planlaması ve Uygulaması
 9. Topluluk ve Etkileşim Yönetimi
 10. Diğer Sosyal Medya Platformları ile Entegrasyon
 11. Hesap Yönetimi Araçlarının Entegrasyonu
 12. Performans Takibi ve Analizi

Hedef Kitlenizi Daha İyi Tanıyın

Markanızın hedef kitlesini daha iyi tanımak için sunduğumuz uzman desteğimiz ve dijital çözümlerle hedef kitle analizleri yapın. Facebook içeriklerinizi, reklamlarınızı ve hesap görünümünüzü hedef kitlenizin beğenilerine, ilgi alanlarına, tüketim alışkanlıklarına uygun şekilde düzenleyin.

Tekrarlanan Ürün
Evet / 12 Aylık
İade Edilemez
Evet
KDV oranları, KDV indirimleri vb sepette yapılmaktadır..

Üzgünüm! Kayıt bulunamadı..

Yorum yap:

Facebook Hesap Yönetimi

Üzgünüm! Kayıt bulunamadı..

Beraber Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Durma Tıkla
#
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
Duyuru

Yoğunluktan dolayı telefonlar kaldırılmıştır! Lütfen mail adresi veya iletişim formu ile bize ulaşınız.

WhatsApp +90 505 742 11 58
Mail Adresleri [email protected]