TeamViewer Son Sürüm
  • Güncelleme Tarihi: Nisan 06, 2024 (20:57)
  • 41
“ Uzak bağlantılarınızı ücretsiz olarak profesyonel şekilde yapın. TeamViewer son sürüm uygulamasını hemen indirin ve başlayın.. ”

Ticari olmayan amaçlar için uzak bağlantı kuracaksanız eğer alanında tek lider program TeamViewer programı desek yalan olmaz..

TeamViewer ile Kolayca Uzak Masaüstü Bağlantısı Kurabilirsiniz

Teamviewer internet üzerinden herhangi bir bilgisayar veya sunucu ile uzak masaüstü bağlantıları kurmak için kullanabileceğiniz gelişmiş bir uzak masaüstü programıdır. Bağlantı kurduğunuz bilgisayarın adeta başında oturuyormuş gibi gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemleri kolaylıkla sonuca oluşturabilirsiniz.

Aynı zamanda farklı kullanıcılar veya tanıdıklarınız için uzaktan destek verme imkanını da sizlere sunan Teamviewer 10'un sade ve şık arayüzü dışında kolay kullanımı da dünya üzerinde 100 milyon gibi yüksek bir kullanıcı tarafından tercih edilmesini açıklamaktadır.

Teamviewer'ın kullanım alanları o kadar geniştir ki bu tamamen sizin hayal gücünüze kalmış durumda. Örneğin evinizden işyerinizdeki bilgisayarınıza bağlanarak kolaylıkla kişisel dosyalarınıza ulaşabilir ve bu dosyalar üzerinde değişiklikler, oynamalar yapabilirsiniz.

Program kurulu olduğu her bilgisayara bir kullanıcı ID'si ve her program her açılışında farklı olacak şekilde bir kullanıcı şifresi vermektedir. Bilgisayarınıza erişim izni vermek istediğiniz arkadaşınıza sadece kullanıcı ID'nizi ve şifrenizi vermeniz yeterlidir. Böylelikle arkadaşınız kendi bilgisayarı üzerinde Teamviewer'ı çalıştırarak verdiğiniz ID ve şifre yardımıyla sizin bilgisayarınıza erişim sağlayabilir. Teamviewer'ı kullanmak gerçekten de bu kadar kolay ve ister acemi isterseniz profesyonel bir bilgisayar kullanıcı olun Teamviewer'ı hiç zorlanmadan kullanabilirsiniz.

Kişisel kullanımlar için ücretsiz olan ve aynı zamanda kullanıcılara Türkçe dil desteği de sunan Teamviewer bana göre tüm bilgisayarlar için olmazsa olmaz programlar arasında yer alıyor.

Hayatınızı kolaylaştırmak, verimliliğinizi arttırmak, sevdiklerinize çevrimiçi destek vermek ve daha birçok konuda sizlere yardımcı olan Teamviewer'ı tüm kullanıcılarımıza öneriyoruz.

Teamviewer'ın Genel Özellikleri:

- Uzaktan bakım, toplantılar, sunumlar, uzak bilgisayar ve sunuculara erişim, destek, yönetim, satış, ekip çalışması, ev ofis ve eğitim ihtiyaçlarını gerçek zamanlı karşılama gibi tüm farklı senaryolar için tek bir çözüm.
- Çapraz platform bağlantıları desteği sayesinde Windows, Mac, Linux, iPhone/iPad ve Android işletim sistemlerinin tümünde kullanılabilir.
- Güvenlik duvarları ve proxy ayarları olsa bile bunlara takılmadan ve ek bir konfigürasyona gerek olmadan çalışır.
- Uzak bilgisayar üzerinde oynatılan müzikleri, videoları ve sistem seslerini anlık olarak görüp duyabilmenize olanak tanır.
- Uzak masaüstü aracılığıyla yapılan toplantıların sesli ve videolu kayıtlarını yapabilme. Aynı zamanda entegre dönüştürücü sayesinde AVI formatına dönüştürebilme.
- Bilgisayarlar ve kişi listenizde bulunan herhangi biriyle tek bir tıklamayla bağlantı kurabilme olanağı, bir başka değişle bağlantı kişilerinizin hızlı yönetimi.
- Listenizde bulunan kullanıcılar veya kişilerden anlık olarak kimlerin çevrimiçi olduğunu kontrol etme şansı.
- Listenizde bulunan kullanılarla anlık ileti fonksiyonu sayesinde grup sohbeti yapma ve çevrimdışı mesajlaşma.
- Tüm bu özellikleri ve çok daha fazlasını kullanıcılara en güvenli şekilde ücretsiz olarak sunan Teamviewer 10 gerçekten de her bilgisayar kullanıcısının denemesi gereken bir program.


İndirme Linki: TeamViewer İndir

Kayıt Tarihi: Nisan 06, 2024 (20:52)

Kaynak: TamIndir.Com

Admin
Admin

Kendi halinde takılan ve uğraşan bir birey. Aynı zamanda UnFau sitesini kuran bir dünya vatandaşı.

Yorumlar:

Üzgünüm! Kayıt bulunamadı..

Yorum yap:

Beraber Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Durma Tıkla
#
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Duyuru

Yoğunluktan dolayı telefonlar kaldırılmıştır! Lütfen mail adresi veya iletişim formu ile bize ulaşınız.

WhatsApp +90 505 742 11 58
Mail Adresleri [email protected]