• 33

YouTube Kanal Yönetimi

Günümüzde televizyonların yerini alan video paylaşım platformu YouTube, tüm markalar için kendi kanallarını oluşturma ve televizyona göre çok daha düşük bütçelerle video içerikleri üreterek milyonlarca kişiye erişme olanağı sunuyor. Siz de etkili bir YouTube kanal yönetimi ile dijital dünyanın herkese açık bu televizyon ortamında markanızı çok daha popüler hale getirebilir, marka bilinirliğinizi artırabilir ve bundan kazanç elde edebilirsiniz.

YouTube Kanal Yönetimi Nedir?

Bugün birçok markanın kendi kanalları ve hesaplarıyla var oldukları bir ortam. Bu ortamda kendi kanalınızı kurarak marka bilinirliğinizi artırabilir, YouTube yorumlarınızda izleyicilerinizle etkileşime girebilir ve popüler influencer'lar ile iş birliklerine imza atabilirsiniz.

YouTube hesabınızı ve kanalınızı yaratıcı yöntemlerle, verilere dayalı olarak, proaktif şekilde yönetmenize yardımcı oluyoruz.

YouTube Hesap / Kanal Yönetimi Neden Gerekli?

YouTube, bir video paylaşım platformu olsa da aynı zamanda milyarlarca kullanıcıya hitap eden ve belirli algoritmaları bulunan bir sosyal medya ağıdır. Bu sosyal medya ağında öne çıkabilmek, daha fazla kişiye erişebilmek, kurallara uygun içerikler üretebilmek ve potansiyel müşterilerinizle daha iyi bir iletişim kurabilmek için YouTube hesap yönetimi hizmeti almak son derece önemlidir. UnFau YouTube kanal yönetimi hizmeti, markanız için aşağıdaki avantajları sağlayabilir:

 1. YouTube hesap ve kanal abonelerinizi yaş, demografi, coğrafi gibi özelliklerle analiz edebilir ve onlarla daha iyi bir iletişim kurmanın yollarını keşfedebilirsiniz.
 2. Rakiplerinizin YouTube hesaplarını ve kanallarını verilere dayalı olarak analiz edebilir, güçlü ve zayıf yönlerini belirleyebilirsiniz.
 3. YouTube hesabınızı markanızın kurumsal kimliğiyle uyumlu olacak şekilde oluşturabilir ya da var olan hesabınızı bu doğrultuda düzenleyebilirsiniz.
 4. YouTube video açıklamalarınızı ve hesap bilgilerinizi algoritmanın sizi öne çıkaracağı şekilde, anahtar kelimelerle düzenleyebilirsiniz. (YouTube SEO)
 5. Profesyonelce üretilmiş YouTube prodüksiyonlarına imza atabilirsiniz.
 6. YouTube hesabınızı daha fazla kişiye eriştirmek için influencer'lar ve ünlü isimlerle verilere dayanan, sonuç odaklı, etkili iş birlikleri kurabilirsiniz.
 7. Etkili bir topluluk yönetimiyle YouTube abonelerinizin geri bildirimlerini toplar, onlara cevap verir ve böylece marka güvenilirliğinizi artırırsınız.
 8. Abonelerinizin ve izleyicilerinizin, yani potansiyel müşterilerinizin markaya duydukları sadakati ve güveni artırırsınız.
 9. Güvenlik ve gizlilik konularında YouTube hesabınızı kusursuz noktaya taşırsınız.

YouTube Kanal Yönetimi Neleri İçerir?

YouTube hesap yönetimi, içerisinde birçok unsuru ve aşamayı barındıran dinamik ve kapsamlı bir süreçtir. UnFau gibi profesyonel reklam danışmanlığı ve sosyal medya ajansları bu süreci kusursuzca yürüterek marka bilinirliğinizi ve marka güvenilirliğinizi artırmanızda yardımcı olabilir. Bir YouTube hesabını veya kanalını başarılı bir şekilde yönetmek için gereken aşağıdaki tüm aşamalarda ve unsurlarda markanıza uzman desteği sağlarız:

 1. Hesap Kurulumu ve Optimizasyonu
 2. Güvenlik ve Gizlilik Ayarlarının Düzenlenmesi
 3. Hedef Kitle Analizi
 4. Rakip Analizi
 5. Abone Analizi
 6. İçerik Stratejisi Planlama
 7. Video Prodüksiyon Danışmanlığı
 8. Influencer Araştırması ve İletişimi
 9. Görsel ve Yazılı İçerik Oluşturmada Danışmanlık
 10. Reklam Planlaması ve Uygulaması
 11. Topluluk ve Etkileşim Yönetimi
 12. Performans Takibi ve Analizi

Profesyonel Videolar Üretin

UnFau, televizyon ve pazarlama alanındaki geniş tecrübesiyle profesyonel Youtube videoları üretmenize yardımcı olur. Trendlere uygun ve profesyonel görünen videolar oluşturmak, YouTube hesabınızı daha popüler hale getirmenin ve marka bilinirliğinizi artırmanın en iyi yollarından biridir.

Etkili Reklam Kampanyaları Oluşturun

YouTube hesabınızı ve içeriklerinizi, etkili reklam kampanyalarıyla milyonlarca kişiyle buluşturabilirsiniz. UnFau'nın uzman desteği sayesinde siz de YouTube içeriklerinizi hedef kitlenize yönelik reklam kampanyalarıyla tanıtın.

Tekrarlanan Ürün
Evet / 12 Aylık
İade Edilemez
Evet
KDV oranları, KDV indirimleri vb sepette yapılmaktadır..

Üzgünüm! Kayıt bulunamadı..

Yorum yap:

YouTube Kanal Yönetimi

Üzgünüm! Kayıt bulunamadı..

Beraber Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Durma Tıkla
#
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
Duyuru

Yoğunluktan dolayı telefonlar kaldırılmıştır! Lütfen mail adresi veya iletişim formu ile bize ulaşınız.

WhatsApp +90 505 742 11 58
Mail Adresleri [email protected]