• 27

Sosyal Medya Danışmanlık

Sosyal medya danışmanlık hizmeti ile markanızın sosyal medya hesaplarını daha profesyonel kullanın, takipçi sayılarınızı hızla artırın ve dijital dünyanın en dinamik alanlarında rakiplerinizi geride bırakın.

Sosyal Medya Danışmanlık Nedir?

Sosyal medya danışmanlık, bir markanın sosyal medya hesaplarının, bir sosyal medya uzmanı veya bizim gibi sosyal medya ajansı tarafından profesyonelce yönetilmesi sürecine dışardan raporlar ile katkı vermesidir. Bu sürecin etkili bir şekilde yürütülmesi Twitter'dan Instagram'a tüm sosyal medya platformlarının trendlerine, algortimalarına ve kurallarına hakimiyet gerektirir. Bu nedenle birçok marka, sosyal medya hesap yönetimi için sosyal medya ajanslarından uzman desteği veya danışmanlık hizmeti alırlar.

Marka bilinirliğini artırmanın yanı sıra potansiyel müşterilerinizle proaktif bir etkileşim kurmanın da olanaklarını yaratır.

Sosyal Medya Danışmanlık Hizmeti Neden Gerekli?

Bir markanın kurumsal hesaplarının tüm sosyal medya platformlarında etkin şekilde idare edilmesini gerektirir. Ancak sosyal medya ağlarının dinamik doğası gereği bu oldukça yoğun bir mesai ve yenilikçi yaklaşımlar ister. Üstelik sosyal medya platformlarında gerçek kişilerle etkileşim kurulduğundan ve bu etkileşimler kısa sürede daha geniş kesimlere yayılabildiğinden, olası sorunlara hemen ve doğru şekilde müdahale etmek gerekir.

İşte tüm bu gereklilikleri uzman desteğiyle ve en iyi şekilde yerine getirmenize danışman olarak yardımcı oluruz. UnFau'nın sunduğu uzman danışmanlık desteği, markanıza aşağıdaki avantajları getirir:

 1. Gerçek zamanlı verilere dayanan hedef kitle analizi, sosyal medya analizi ve rakip analizi ile markanız için en uygun sosyal medya stratejilerini geliştirebilirsiniz.
 2. Farklı sosyal medya platformlarındaki hesaplarınızı, ilgili platformun trendlerine ve algoritmalarına uygun şekilde yöneterek dijital varlığınızı güçlendirebilirsiniz.
 3. Olası sosyal medya sıkıntılarını profesyonelce yönetebilir ve marka güvenilirliğinizi koruyabilirsiniz.
 4. Sosyal medya hesaplarınızın takipçi ve etkileşim sayılarını artıracak yöntemler geliştirebilirsiniz.
 5. Sosyal medyaya ayırdığınız bütçeyi daha verimli kullanmanın yöntemlerini keşfedebilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlık Hizmeti Neleri İçerir?

Sosyal medya danışmanlık hizmeti, bir markanın farklı sosyal medya ağlarındaki hesaplarını etkili şekilde büyütmeyi ve takipçilerle güvenilir bir ilişki inşa etmeyi amaçlar. Bu sürecin aşağıdaki aşamalarının hepsinde markanız için uzman danışmanlık desteği sağlarız:

 1. Takipçi Analizi
 2. Sosyal Medya Analizi
 3. Rakip Analizi
 4. Profil Kurulumu ve Optimizasyonu
 5. İçerik Oluşturma ve Planlama
 6. Takipçi Artırma Stratejileri
 7. Performans Analizi ve Raporlama
 8. Sosyal Medya Kampanya Yönetimi
 9. Topluluk Yönetimi
 10. Kurumsal Kimlik Tutarlılığı
 11. Influencer Araştırması
 12. Uyumluluk Politikaları

Takipçilerinizi Yakından Tanıyın

Sosyal medya hesaplarınızdan kime hitap edeceksiniz? UnFau, gerçek verilere dayalı takipçi analizleriyle takipçilerinizin ilgi alanlarını, beğenilerini, tüketim alışkanlıklarını ve diğer özelliklerini keşfetmenizi sağlar. Böylece çok daha etkili bir sosyal medya hesap yönetimi stratejisi geliştirebilirsiniz.

Hedef Kitlenize Yönelik İçerikler Planlayın

Sosyal medya hesaplarının yönetiminde, paylaşılacak içeriklerin markanın hedef kitlesiyle uyumlu olması çok önemlidir. UnFau, sunduğu uzman desteği ve dijital çözümlerle hedef kitlenize yönelik içerikler planlamanıza yardımcı olur.

UnFau Sosyal Medya Danışmanlık Hizmeti Markanıza Neler Sunar?

Bir markanın etkili bir sosyal medya hesap yönetimi süreci inşa edebilmesi için son derece önemli olan analiz ve içerik planlama gibi aşamalarda uzman desteği sağlar. 360 derece bir yaklaşımla, sosyal medya hesaplarınızı etkili kullanabilmeniz için tüm gerekenleri markanıza sunar.

Tekrarlanan Ürün
Evet / 12 Aylık
İade Edilemez
Evet
KDV oranları, KDV indirimleri vb sepette yapılmaktadır..

Üzgünüm! Kayıt bulunamadı..

Yorum yap:

Sosyal Medya Danışmanlık

Üzgünüm! Kayıt bulunamadı..

Beraber Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Durma Tıkla
#
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
Duyuru

Yoğunluktan dolayı telefonlar kaldırılmıştır! Lütfen mail adresi veya iletişim formu ile bize ulaşınız.

WhatsApp +90 505 742 11 58
Mail Adresleri [email protected]