• 23

LinkedIn Hesap Yönetimi

Hem prestij hem de iş bulma ağı olarak mükemmel bir platform olan LinkedIn artık büyük sosyal medya platformları arasında vazgeçilmezdir. Özellikle markalaşmak isteynler için ilk sırada yer alacak bir platformdur.

LinkedIn ile hem iş bulma gücünüzü artırabilecek hem de bu popüler sosyal medya platformunda markanızın bilinirliğini yükselterek çok daha fazla potansiyel müşteriye ve sektör paydaşına ulaşabileceksiniz..

LinkedIn Hesap Yönetimi Nedir?

Bir iş bulma ağı ve kariyer platformu olan LinkedIn, özellikle beyaz yakalılar arasında son derece popüler bir sosyal medya ağı. Birçok şirket bugün işe alım süreçlerini LinkedIn üzerinden yürütürken, bu sosyal medya platformunu bir dijital pazarlama sahası olarak da kullanıyor.

LinkedIn hesap yönetimi bir markanın LinkedIn hesabını oluşturmayı, düzenlemeyi, takipçi ve etkileşim sayısını artıracak stratejileri geliştirmeyi içeren bir süreçtir. UnFau ile markanızın LinkedIn hesabını uzman desteği ve dijital çözümlerle büyütebilir, etkili bir şekilde yönetebilir, daha iyi işe alım süreçleri yaratırken marka bilinirliğinizi de artırabilirsiniz.

LinkedIn Hesap Yönetimi Neden Gerekli?

LinkedIn'de etkili bir faaliyet yürütmek sadece daha kalite çalışanlar bulmak için önemli değildir, siteniz ve LinkedIn sayfanız içinde etkili bir yöntem ile etkileşim arttırmaktır. İşte bu çerçevede markanız için aşağıdaki avantajları sağlayabiliriz:

 1. LinkedIn hesap /sayfa takipçilerinizi analiz edebilir ve onlarla daha iyi bir iletişim kurmanın yollarını keşfedebilirsiniz.
 2. Aradığınız çalışan özelliklerine göre LinkedIn hesabınızı şekillendirerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda iş başvuruları alabilirsiniz.
 3. Rakiplerinizin LinkedIn hesaplarını verilere dayalı olarak analiz edebilirsiniz.
 4. LinkedIn hesabınızı markanızın kurumsal kimliğiyle uyumlu olacak şekilde kurabilir ya da var olan hesabınızı bu doğrultuda düzenleyebilirsiniz.
 5. LinkedIn platformundaki trendlere, hedef kitlenize ve marka kimliğinize uygun içerikler üretebilirsiniz.
 6. LinkedIn hesabınızın güvenliği ve gizliliği için gereken tüm adımları eksiksiz atabilirsiniz.
 7. En etkili paylaşımlar ile markanızı zedeleyecek içeriklerden uzak kalırsınız.

LinkedIn Hesap Yönetimi Neleri İçerir?

Diğer platformlarda olduğundan daha fazla özen gösterilmesi gereken bir platform olan LinkedIn için özel ve itinalı çalışma sistemi oluştururuz. Marka bilinirliğiniz ve aradığınız çalışma arkadaşları için daha profesyonel yaklaşımlar sunarız. UnFau bir LinkedIn hesabını başarılı şekilde yönetmek için gereken aşağıdaki tüm aşamalarda ve unsurlarda markalara uzman desteği sağlar:

 1. Hesap / Marka Sayfası Kurulumu ve Optimizasyonu
 2. Güvenlik ve Gizlilik Ayarlarının Düzenlenmesi
 3. Hedef Kitle Analizi
 4. Rakip Analizi
 5. Takipçi Analizi
 6. İçerik Stratejisi Planlama
 7. Görsel ve Yazılı İçerik Oluşturmanız İçin Destek
 8. Topluluk ve Etkileşim Yönetimi
 9. Hesap Yönetimi Araçlarının Entegrasyonu
 10. Performans Takibi ve Analizi
Tekrarlanan Ürün
Evet / 12 Aylık
İade Edilemez
Evet
KDV oranları, KDV indirimleri vb sepette yapılmaktadır..

Üzgünüm! Kayıt bulunamadı..

Yorum yap:

LinkedIn Hesap Yönetimi

Üzgünüm! Kayıt bulunamadı..

Beraber Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Durma Tıkla
#
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
Duyuru

Yoğunluktan dolayı telefonlar kaldırılmıştır! Lütfen mail adresi veya iletişim formu ile bize ulaşınız.

WhatsApp +90 505 742 11 58
Mail Adresleri [email protected]